Świąteczna życzenia zespołu OzS

Można krótko, zwięźle i na temat, mianowicie: Nawzajem i po sprawie. Jednak my, Opole z Sercem lubimy długo owijać bawełnę ile się tylko da.

Choinka już ubrana, pierniczki przyozdobione (i po części też już zjedzone), porządki w domu porobione, okien niestety nie mieliśmy czasu pomyć. To jest odpowiedni czas by zapomnieć o pracy, obowiązkach i negatywnych emocjach. Skupmy się na tych najważniejszych rzeczach, którym nie poświęcamy tyle uwagi w każdym innym dniu.

Z całego serca życzymy Wam oprócz tradycyjnie wesołych świąt, samych szczerych życzeń składanych łamiąc się opłatkiem oraz ciepła rodzinnego tak ważnego podczas tych świąt. Prezentów pod choinką, które nie są ani skarpetkami ani kapciami chyba, że tego akurat sobie zażyczyliście Buziaków pod jemiołą z ukochaną osobą. Śniegu, śniegu i jeszcze raz śniegu. Samych dobrych ciast bez zakalców, czerwonego barszczu z uszkami, dwunastu potraw na wigilijnym stole. Świąt bez stresu i pełnych spokoju. Spędzajcie te święta tak najpiękniej i najlepiej jak tylko się da oczywiście z Opolem we tle.

A czego my sobie sami życzymy?

By Opole ładniało i piękniało nam w oczach, rozwijało się tak pięknie i tak dumnie jak magia tych świąt Bożego Narodzenia!

Wesołych Świąt, ho ho ho!

Justyna, Marta, Grzegorz.