4. urodziny Opola z Sercem

4 lata.

1461 dni.

3 przyjaciół.

3 słowa.

Prawie 6000 serc.

1 miasto.

Dziesiątki ciepłych słów, jak i nieco mniej tych gorzkawych. Tysiące zdjęć, wiele uśmiechów.

Chociaż te statystyki nie brzmią przekonująco, to odzwierciedlają w zupełności każdy dzień z Opolem z Sercem. Nie sposób dziękować Wam za wszystkie wysłane zdjęcia, wiadomości, komentarze czy uwagi. To dzięki Wam, możemy obchodzić kolejne urodziny.

Z łezką w oku wspominamy stare dzieje z okresu naszych początków. 4 lata temu. Wspólnie staliśmy się odkrywcami, którzy niemal codziennie znajdując kolejną perełkę, za którą jeszcze bardziej uwielbiają to miasto. Dzisiaj wiemy, że serc, które kochają Opole tak samo mocno, jak my jest wiele i z dnia na dzień coraz więcej. Nasz cel został osiągnięty jednak ciągle nam mało i chcemy więcej i więcej. Z Waszą pomocą, która trwa nieprzerwanie od 4 lat, to jak najbardziej możliwe. Wspólnie odkrywamy historię miasta, z którym wiążemy wspomnienia i marzenia. I chociaż prawdopodobnie Opole nie podziękuje nam za to wprost, to wiemy, że zawsze przyjmie nas z otwartymi ramionami, pokazując swój urok i tajemnice.

Kochane Opole z Sercem! Życzymy Nam kolejnych wspólnych 4 lub 40 lat wspólnej pracy i rozwijania pasji… albo i nawet 400 lat… bo zarówno dla nas, jak i dla tego miasta nie ma rzeczy niemożliwych. Bo Opole z Sercem to ja i Ty... i Ty... i Ty! I wszyscy razem!

Zespół Opole z Sercem;
Justyna, Marta, Grzegorz.