Nasze warsztaty pt. "Opowieści Wieży Piastowskiej. Legendy Opola".

Hej hej! Czy są tu miłośnicy opolskich legend? 
Zapraszamy was bardzo serdecznie, tych małych i tych nieco większych, na organizowane przez Opole z Sercem, Filię nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu oraz księgarnię internetową tropy.pl - warsztaty pt. "Opowieści Wieży Piastowskiej. Legendy Opola". 
W trakcie warsztatów zabierzemy was w podróż po niezwykłej historii Opola. Odwiedzimy urokliwe zakątki naszego miasta, poznamy ich magię i urok pełen tajemniczych wydarzeń. Wraz z Wieżą Piastowską opowiemy wam o tym jak powstała nazwa naszego miasta, kto nie bał się groźnego lwa i dlaczego bramy miejskiej pilnował wielki pies. 
Zapraszamy już w Walentynki - 14.02.15 o godz. 11:00 do Filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Książąt Opolskich 48-50 (Rondo, nad sklepem Bazzar).